1 / 3
Regulator za LPG - Profesionalen
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 10:50

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Regulator FSD 6/4"- 1stepen Pizlez-200mbar, Italija , so vgraden filter.
Posle nego se montira Regulator za 2 stepen -30/50mb
Se koristi za plinski rampi za precizna kontrola na P na gasni breneri
Nov, cena po dogovor
Kontakt po mail

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

AL
Потврден огласувач
111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам