1 / 11
Vikendica na Popova Sapka
1 €
26.11.2022 21:32

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

6

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Za Nova Godina e iznajmena.
Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspolaga so 4 spalni i kapacitet od 8 luge. Vikendicata e mnogu topla i pogodna za prestoj na deca. Cenata zavisi od toa kolku luge prestojuvaat i kolku nokji. Slobodno javete se za poveke info.


Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
077701437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам