1 / 3
Casovi za gitara
250 МКД
Цената не е фиксна
18.06.2022 17:20

Битола / Битола

Casovi za gitara vo strog centar na Bitola , na ul. Marsal Tito ( Sirok sokak ) za site vozrasti i site vidovi na muzika - rock , blues , jazz , klasika , etno itn. so moi akusticni i elektricni gitari , Pece Jurukovski 075 523 202

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075523202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам