1 / 12
MASINI-TEKSTILNA INDUSTRIJA
80 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 09:18

Прилеп / Прилеп

POVEJKE MASINI ZA SIENJE
071-730-852
075-599-757

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава / Можна е замена од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
0038975599757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам