1 / 10
LAMBA SO ELEKTRO SOK
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2022 08:59

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

tel za kontakt
071296091
071296091
071296091

NOV MODEL
ULTRA VOLTAGE 50000 KV
220 GRAMA
36X30X175MM

1X 18650 LI-ION 4.2 8800 mah
180000 LUMENS (MAX OUTPUT )

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

damjan
Потврден огласувач
078678755 ..071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам