1 / 1
krsenje rusenje isrlanje prevoz transport
900 МКД
Цената не е фиксна
24.09.2022 10:15

Скопје Центар / Скопје

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport na istiot isfrlanje nepotrebni stvari

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070295363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам