1 / 6
MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI
1 €
19.02.2023 22:24

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

masa 3m
klupi 3m
stolche 0.8m

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076473621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам