1 / 5
Nova kuka vo centar
37.500 €
Цената е фиксна
12.05.2022 07:31

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

8

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Marsal tito br 57

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea.
MOZE POD KIRIJA,MOZE I NA RATI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам