1 / 2
ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН
16.000 МКД
Цената не е фиксна
Денес 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобилни апликации IOS и Android Секаков тип на софтверски решенија , Системи и веб страни со интегрирана наплата, Веб продавници и веб апликации, Дизајн на амбалажи, Брендирање, Лого дизајн, Каталози, Промотивен Дизајн, Вашиот партнер во дигиталниот свет.

ЗА ПОВЕЌЕ КОНТАКТ ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА
www.kreatika.mk или на
тел.078 44 08 45
kreatika@kreatika.mk
cedo.najdeski@kreatika.mkДел од Нашите задоволни клиенти и проекти низ повеќегодишното работење.
www.atlascentar.mk
www.ferticrop.com
www.sutkoz.org.mk / sindikat na RM
www.mps.mk / makedonski policiski sindikat
www.ohridskitrubaduri.mk / veb strana za ohridfest
www.nanaviki.mk
www.dzartovski.com / Адвокатска Канцеларија
www.mhraconference.mk / Македонска Асоцијација за Човечки Ресурси
www.agrimatco.mk
http://app.cruisetoports.com / web aplikacija / веб апликација
www.opstinarosoman.gov.mk веб страна за општина Росоман
www.fmprotect.mk
www.attika.mk/ аттика архитекти
www.porta.com.mk / веб страна за Порта Инженеринг Груп / зграда Порта Аеродром
www.maticanaiselenici.com / Портал за Матица на иселениците на Македонија
www.hortikultura.mk
www.getcaffe.mk / веб страна за гет кафе аеродром
www.malisha.mk
www.boborentals.com.mk / веб страна и лого Рент а кар
www.drvarov.com
www.ats.com.mk
www.davackizavozila.mk / Со систем за интегрирана Наплата Online
www.sanik.com.mk / Саник Инженеринг
www.24hr.mk
www.nimeks.mk
www.marai.mk / Градежна компанија
www.perfecthair.mk / Веб Продавница
www.hematologija.org.mk / Клиника за Хематологија
www.jackssalad.mk / Онлајн нарачки на храна
www.hr2unlimited.com
www.ooupartenijazografski.edu.mk/
www.knigoholicari.com.mk / Веб продавница со имплементирана наплата за купување Kниги
www.proins.mk / Осигурително друштво


Делот за Графички дизајн,дизајн на амбалажи,каталози и логоа сите изработени проекти посетете ја www.kreatika.mkДелот за Графички дизајн,дизајн на амбалажи,каталози и логоа сите изработени проекти посетете ја www.kreatika.mk

veb dizajn,veb strani,веб страни,izrabotka,дизајн студио

Категорија: Компјутери / Софтвери / Развиток и Веб Дизајн

Се продава од: Претпријатие

KREATIKA MEDIA DOOEL
бул. Партизански одреди 83-2/6,Скопје
Потврден огласувач
078 44 08 45
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам