1 / 6
konec poliester za koza
100 МКД
01.05.2022 08:53

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,40--ka I 60-ka kroz/3.Razni boi. Mali 100den.golemi 250den.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078802171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам