1 / 5
Kupuvam NIKON i CANON DSLR Cameri
550 €
31.03.2022 00:02

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Останато

Kupuvam Nikon i Canon DSLR Cameri ponovi modeli.Javete se ili pratete sms so ponuda za cena i opis za kamerata i kolku e koristena(broj na fotografii i sostojba na telo)
KUPUVAM ISTO OJEKTIVI,BLICEVI I DRUGA OPREMA ZA NIKON I CANON DSLR APARATI

VEDNAS ODGOVARAM

ISPLATA VEDNAS

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам