1 / 1
Prodavam pantaloni IXS
3.000 МКД
Цената е фиксна
18.03.2022 23:39

Аеродром / Скопје

Prodavam pantaloni IXS, kozni, so site mozni zastiti.
Za sportski motor. Noseni dva pati. Kupeni novi.
Broj 50, t.e. kako za 60-75 kilogrami tezina.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070448354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам