1 / 12
PRODAVAM '' LEBEDI'' UKRASNI
1 МКД
16.08.2022 10:11

Скопје Центар / Скопје

IZRABOTUVAM BETONSKI LEBEDI ZA VASITE GRADINI 070 552 109 ZLATKO

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

PARKING RAMPI NAJEFTINO
ul.23 br.43
Потврден огласувач
070552109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам