1 / 5
Kuka vo centarot na Tetovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 22:48

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

T.C.Merdzan 56

Kuka so 3 sprata x 100m2

Dukan od 35m2

Dva vleza .
uredna dokumentacia so imoten list

Se prodava povekenamenska kuka so opremen dukan nad 35m2, so podrum, dukan I plus 3 sprata .blisku do centar potocno kaj saat xhamija na samiot glaven pat. Kukata e povekenamenska:
1) za ziveenje blisku centar a na mirna I tivka naselba za ziveenje, blisku osnovno I srednonuciliste, market, xhamijs ,ordinancii.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Koki
Потврден огласувач
076554555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам