1 / 2
Kupuvam SA-EH 780 Technics-moze i rasipano
1 €
Цената не е фиксна
30.04.2023 13:46

Тетово / Тетово

Baram SA-EH 780 pojacalo i tuner -del od sistem Technics-moze i rasipano.
Moze i cel sistem.
Info na tel 071/386-328

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070371550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам