1 / 1
OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2023 16:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA
MOBILNI TELEFONI,NOVI I POLOVNI !!!

SAMSUNG A21,A31,A41,A51,A71,A80,A32,A42,A52,A72,A23,A53,A73
S10,S10+.S10E,S20,S20+,S20 ULTRA,S21,S21+,S21,s22,s22
ULTRA,NOTE10,NOTE10+,NOTE20,NOTE20 ULTRA,FOLD 1 2 3

APPLE IPHONE
X,XS,XS MAX,XR,APPLE IPHONE 11,11 PRO,11 PRO MAX
APPLE IPHONE 12,12 PRO,12 PRO MAX,12 MINI,IPHONE 13 13 PRO,13 PRO MAX,14,14 PLUS,14 PRO MAX

HUAWEI P30,P30 LITE,P30 PRO,P40 LITE,P40,P40 PRO,P40
PRO+,MATE 20,MATE 20 PRO,MATE 30 PRO,MATW40 PRO,P50 PRO,HONOR

XIAOMI
MI 10,MI 10LITE,MI 9,MI9 PRO,POCO,PRO,ULTRA
XIAOMI ULTRA MI 10T,10T PRO,MI11,MI12

SAMSUNG,APPLE,IPHONE,XIAOMI,LG

https://www.facebook.com/GameONITMarket/

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се бара / Можна е замена од:

GAME ON MOBILE
Потврден огласувач
070339993
Испрати Е-маил до огласувачот

renalult megane III 2010god 1.5dci 110ks

5990 €

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 12/128 GRAY

370 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам