1 / 8
TANIRACA 5 metrova
1 €
21.11.2022 17:55

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava tanjiraca so trkala. sirina 4,5 metri za golem traktor nad 150 k.s. Gumite se novi mi

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070530790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам