1 / 4
Обоени метали бронза месинг
1 €
06.12.2021 19:26

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Бронза полна и шуплива округла
Месинг округол и шестоаголен
Kontakt od ponedelnik do petok od 7:30 do 15:30
Тел. 072/250-767

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

GML- kavadarci
Потврден огласувач
071324164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам