1 / 7
OVATION studio- GPS Dekodiranje+ Navigacija+ Softver+ Mapi
200 МКД
29.01.2023 18:00

Битола / Битола

www.facebook.com/GPSMacedonia
НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ
БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
12 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 7000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧИ НА НИВ____

Несоодветна инсталација може да го уништи вашиот телефон и ГПС уред?
Денес секој огласувач изјавува дека е експерт за ГПС?

-Професионални студија опремени со НАЈсовремена опрема
-Кадар со дипломи и сертификати (Поседуваме и А+ сертификат)
-Тимови со повеќе од 12 години искуство во електроника и софтвер
-Соработка со голем број на реномирани компании од Македонија
-Сервисирани повеќе од 550+ уреди
-3Д Оригинален софтвер
-Секогаш најнови и најдетални мапи - ОРИГИНАЛНИ
-Број еден партнер на сите камионџии во Македонија

ИНСТАЛИРАМЕ GPS навигација FULL пакет на СИТЕ марки и модели на
___МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
___ГПС НАВИГАТОРИ
___ПДА/ПНА УРЕДИ
___ТАБЛЕТИ
___ЛАПТОПИ
___1 ДИН и 2 ДИН уреди (за автомобили)

+++ГАРАНТИРАНО-СЕКОГАШ имаме НАЈнови мапи ,НАЈдетални и НЕ краковани КОПИИ од интернет
ОРИГИНАЛ - Made in USA - за 2022 година

___Од СИТЕ останати имаме ПОНОВИ МАПИ до 1 ГОДИНА___

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сервиси за Мобилни телефони

Се продава од:

▄ OVATION studio ▄
Кочо Чолаков 39 Битола
Потврден огласувач
078/843-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам