1 / 4
Коњски гел- балсам со алпски билки
580 МКД
Цената е фиксна
29.10.2021 20:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Активни состојки: ментол, масло од листови на еукалиптус, камфор, екстракт од камилица, екстракт од маточина, екстракт од бел равнец,
екстракт од бела имела, екстракт од анасон, екстракт од хмељ, екстракт од валеријана и уреа.
Намена: погоден за проширени вени, испукани капилари, уморени и отечени нозе, артритис, ревматизам и сл. Ја смирува болката и напнатоста, ја стимулира циркулацијата на крвта, има разладувачки
ефект, ги хидратира ткивата и остава чувство на олеснување. Ја подобрува подвижноста на зглобовите и има антивоспалителен ефект. Погоден е за масажи. По нанесување се чувствува олеснување и свежина!
Опаковка 500 ml
Код: 51203
Цена: 580 ден.

Опаковка 250 ml
Код: 51202
Цена: 580 ден.

Контакт: 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам