1 / 1
Маст со екстракт од чајно дрво. За здрава и заштитена кожа!
640 МКД
Цената е фиксна
16.05.2023 17:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Активни состојки: висококвалитетен екстракт од Чајно дрво.
Eimermacher го препорачува да се користи при: акни, мали чиреви, дерматитис, алергии, различни видови на херпес, мали брадавици, испукана и воспалена кожа, егземи, лишаи, изгореници (од топлински апарат и сонце), убоди од инсекти, декубитиси (се нанесува околу раната), габи на кожата, гребнатинки и кожни надразнувања, грижа за интимните зони. Превентивно се користи за: заштита од проблеми со кожата, при излегување во природа - против убоди од инсекти и воспаленија.
Код 50105 Цена: 215 ден.
Пакување од 30 ml

Код 50106 Цена: 565 ден.
Пакување од 100 ml

Контакт: 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам