1 / 2
Victoria Bell’s Crystal Deodorand
440 МКД
Цената е фиксна
12.04.2022 15:27

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Victoria Bell’s Crystal Deodorand
Го контролира потењето;
Ја отстранува непријатната миризба;
Не ги запушува порите;
Без мирис, погоден е и за мажи и за жени;
Дејствува ефикасно и веднаш;
Не остава траги на облеката;
100% природен и безбеден за човековото
здравје и животната средина;
24 часовно дејство;
Бескрајно економичен- трае најмалку 12
месеци.
Што ја предизвикува непријатната
миризба на телото?
Сосема погрешно е верувањето дека телесната миризба е предизвикана од потта и високите летни температури! Непријатната миризба е секундарен производ, добиена во комбинација на потта во контакт со специфичен вид на кожна бактерија која што живее насекаде околу нас.
Начин на употреба: Victoria Bell’s Crystal Deodorant е лесен за употреба и чување. Намокрете го со малку вода и нанесете го врз кожата. За максимален ефект се препорачува користењето на деодорансот да биде веднаш по бањање и тогаш се нанесува директно врз мократа кожа. Victoria Bell’s Crystal Deodorant не ветрее, не ги губи квалитетите доколку го заборавите отворен и може без проблеми да стои во бањате доколку не се мокри.
Код: 906001
Цена: 440 ден.
Контакт: 075 522 181, 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам