1 / 3
Silikonski sat saat casovnik na zakacuvanje
290 МКД
Цената е фиксна
01.03.2021 22:54

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Часовник/брош силиконски, кој се закачува на облеката - за сите оние кои не можат или не смеат да носат саат на рака поради професијата која ја извршуваат или поради лични причини.

Цена 290 днеари.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Plocka so telefon za privremena upotreba pri parking

100 МКД

UNIVERZALEN dalecinski daljinski daljinsko za klima ured

540 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам