1 / 2
FOTOAPARAT ZA EKSPRES DOKUMENTI
1 €
29.08.2022 19:48

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Останато

Prodavam 2 fotoaparati za ekspres foto za dokumenti - eden nov neupotreben, a vtoriot e sosema malce upotrebuvan.
Cena po dogovor
tel. 070204 574

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
070 204 574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам