1 / 10
Ocajnica Macina treva -Ocajnica (Marrubium vulgare)
300 МКД
05.05.2022 08:35

Гостивар / Гостивар

Originalna lekovita bilka Очајница Macina treva -Očajnica od vidot na ( Marrubium vulgare )za zenska plodnost, protiv neredovna menstruacija, ciklus,hormonalen disbalans i dr

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од: Претпријатие

APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI
T.Jovanoski 11, Gostivar
Потврден огласувач
070561835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам