1 / 7
zvucnici
1 €
Цената не е фиксна
02.05.2022 11:44

Гази Баба / Скопје

prodavam delovi za repariranje na zvucnici.....membrani,kapacinja , balerini, kontakti, pletenki, i slicno.....moze i po kargo

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

dzaro
Потврден огласувач
072257491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам