1 / 2
SONY KAMERA 40GB HARD DISK
20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 19:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM KAKO NOVA SONY KAMERA CDR-SR 35E SO 30 GB HARD DISK. TEL. 075/267-200

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам