1 / 9
ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.
330 €
04.12.2022 19:01

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x800mm ,imame isto do 500kg
so platforma 800x900mm plus imaat na platformata
i vgraden potpirac za vreci,imaat akumulator so toa sto mozat da rabotat bez struja najmalce 7 dena.
VAGITE SE BAZDARENI (VERIFICIRANI )SO DOKUMENT OD BIRO ZA METROLOGIJA so VAZNOST 24 MESECI TOLKU IMAAT I GARANCIJA.
DOSTAVA NA VAGITE NA LICE MESTO.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам