1 / 4
METALNI NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA
1.550 МКД
05.06.2023 10:48

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi metalni nogarki za puska.Ednostavni za koristenje i montaza.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам