1 / 8
mlin cekicar
1 €
02.12.2022 11:24

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti.garancija edna godina i rezervni delovi za istite.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам