1 / 2
Touch screen za Lenovo A7-50 A3500
1.000 МКД
Цената е фиксна
23.03.2022 16:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znachi ne e cel tablet tuku samo stakloto na koe se pritiska. Cena 1000.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
+389 79 217 289 VIBER ВИБЕР
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам