1 / 7
Brandit Vietnamki M65, Brandit ranci, Pentagon jakni
1 МКД
06.08.2022 17:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Светло зелена

Mnogu povekje na Facebook page
Militaryshop MKD

Honeywell naocari za sonce 1350 den

Drager 1350 den so vklucena dostava

Vietnamka M65 3990 den na Vasa domasna adresa!

Brandit ranci od 30L = 2350 den
50L = 2850 den

Pentagon jakni
5450 den

Barajte na facebook page Militaryshop MKD

kontakt tel i viber 079 283-324

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

DC
Потврден огласувач
076209752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам