1 / 5
se prodava vaga za stoka
749 €
04.12.2022 19:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 метра со 4 мерни сензори 750евра и заградена до 2000 кг. 950 евра -ИМА АКУМУЛАТОР МОЖИ ДА РАБОТИ и без струја 72 сати. ВАГИТЕ можат да бидат ВЕРИФИЦИРАНИ .ИСТО ТАКА ВАГИТЕ ИМААТ ГАРАНЦИЈА . ОВЛАСТЕН СЕРВИСЕР И ДИСТРУБИТЕР ЗА ЦЕЛА Р.МАКЕДОНИЈА “ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ“-ПРИЛЕП. ИСПОРАКА НА ВАГИТЕ ДО БАРАНАТА ЛОКАЦИЈА НИЗ ЦЕЛА ДРЖАВА.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам