Logo

OBD2 obd ELM327 Bluetooth Car Diagnostic Scanner

Број на оглас: 1793107 | Објавен на: 15.11.2019, 07:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава


OBD2 obd ELM327 Bluetooth Car Diagnostic Scanner

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач