1 / 7
Samo za ponezniot POL KARMIN + ELEKTRO SOK za zastita
599 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 10:32

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов


novi modeli so elektro sok
Karmin model

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Reklama
Потврден огласувач
078678755..
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам