1 / 12
ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС
800 МКД
Цената е фиксна
30.07.2022 23:48

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

УНИКАТНИ ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС
НАПТАВЕНИ РАЧНО ОД ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
072519161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам