1 / 4
Sako i pantaloni detski
750 МКД
26.11.2021 12:40

Кисела Вода / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

104

Боја:

Бела

Se prodavaat detski odela(smoking) crn,bel i bez za deca so visina do 105 sm 3-5,5 god

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070 22 18 72
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам