1 / 4
PRODAVAM PATIKI MANIA
400 МКД
27.11.2022 17:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Prodavamm platneni patiki Mania so patent od strana br.38 kako novi

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за девојчиња

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075410336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам