1 / 12
KONTEJNERI KONTEJNER KUKI BARAKI DUKANI KIOSCI NAJ EFTINI
1 €
24.02.2023 23:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WWW.KENPANEL.MK
- МОНТАЖНИ КОНТЕЈНЕРИ - КУЌИЧКИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ПОГОДНИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР, ЗА ВИКЕНДИЦИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ И ЗА ЖИВЕЕЊЕ........

- НА РАСПОЛАГАЊЕ ИМА КОМПЛЕТНО НОВИ КОНТЕЈНЕРИ, РАБОТИМЕ И ПО НАРАЧКА.

- КВАДРАТУРА: 6m - 2,5; 4m - 2.5m; 3m-2.5m; КВАДРАТУРАТА МОЖЕ ДА СЕ НАДОГРАДИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- КОНТЕЈНЕРИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО: ПОДНИ ПАНЕЛ ЅИДОВИ
АРМИРАНА БЕТОНСКА ПЛОЧА

- ИЗРАБОТЕНИ ОД ЕКОЛОШКИ ПАНЕЛИ ПО ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ: КОИ ЗАШТЕДУВААТ ДО 50% ТОПЛИНСКА ЕНЕРГИЈА И ИМААТ ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА, ОБЛОЖЕНИ СО ВНАТРЕШНО "ЛИЦЕ" И НАДВОРЕШНО ФАСАДНО "ЛИЦЕ"

- ДЕБЕЛИНА НА ПАНЕЛ ЅИДОТ- 5cm, 6cm,7cm,8cm ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- ДУПЛА КРОВНА ПАНЕЛ КОНСТРУКЦИЈА

- КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА СО ОСИГУРАЧ ТАБЛА;

- PVC / АЛУМИНСКИ ПРОЗОРИ И ВРАТИ

- ЛАМИНАТ / МУШАМА / ПЛОЧКИ

- ЧЕЛИЧНО ЖЕЛЕЗО АНТИКОРОЗИВНО ОБЛОЖЕНО

- ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ СЕ ВГРАДУВА ПРОСТОР ЗА ТОАЛЕТ, ЗА КУЈНА, итн...

- ОБЕЗБЕДЕН ПРЕВОЗ

WWW.KENPANEL.MK
TELL:
070-706-116
078-360-713

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам