1 / 5
Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce
1 €
26.05.2023 17:04

Демир Хисар

Квадратура:

554 m²

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 5000m2 vo poranesna Kravarska farma vo Belce cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070347765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам