1 / 3
Elektronski transformatori za lusteri so halogeni sijalici
1 €
Цената не е фиксна
28.02.2023 11:55

Битола / Битола

Se prodavaat elektronski transformatori za lusteri so halogeni sijalici , Vlez 220 v i izlez 12 v
- 35 - 105 w
- 35 - 120 w
- 100 - 350 w

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Soft202
Потврден огласувач
078339197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам