1 / 2
GUMENA PALKA
500 МКД
04.12.2021 11:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GUMENA PALKA ,ELASTICNA !!!

NE ODGOVARAM NA PORAKI !!!

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071-580-260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам