1 / 3
YAMAHA proffi
499 €
15.04.2022 09:30

Кисела Вода / Скопје

KUPENA 2500 EUR , SE PRODAVA KOMPLET ZA 500 EUR , VO PERFEKTNA SOSTOJBA SE FUNKCIONIRA BESPREKORNO, moze zamena dajte ponuda.
- CD disk CPX920
- Tuner TX470
- Pojacalo A520
- Deck K1020

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
076222211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам