1 / 5
Servisirane na aluminiumski prozori,vrati
1 МКД
Цената не е фиксна
22.11.2022 10:44

Аеродром / Скопје

Servisirane na sekakov vid aluminiumski prozori,vrati, siberi.montaza na amortizeri,i sekakov vid bravarski uslugi brzo i kvalitetno Tel:075-551-439 078-202-566

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Браварско лимарски

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075551439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам