1 / 12
KONTEJNERI KONTEJNER BARAKI STRZARNICI GARAZI VIKENDICI KUKI
1 €
20.11.2022 22:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NAJEFTINI CENI U MK KONTEJNERITE SE PO EVROPSKI STANDART IMAME NA LAGER SEKAKVI VIDOVI NA KONTEJNERI PREVOZOT E BESPLATEN WWW.KENPANEL.MK TE 070 706116 078 360 713

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам