1 / 5
MARANTZ EQ-551 so original mikrofon EM551 vo mint sostojba
360 €
Цената не е фиксна
13.11.2021 09:52

Аеродром / Скопје

MARANTZ EQ-551 so original mikrofon MARANTZ EM551 vo mint sostojba. Karakteristiki:

Output Level: 1V (7V max)
Frequency response: 10Hz to 50kHz
Signal to Noise Ratio: 110dB
Total harmonic distortion: 0.005%
Control Range: ± 10dB
Frequency Bands: 31.5, 63, 125, 250, 500, 1K, 2K, 4K, 8K, 16KHz
Dimensions: 420 x 73 x 194mm
Weight: 2.7kg
Year: 1986

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

R.
Потврден огласувач
078446002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам