1 / 5
KUPUVAM NIKON i CANON DSLR Aparati i dr. Foto Oprema
550 €
29.08.2022 21:41

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Kupuvan Nikon i Canon DSLR Aparati od ponova generacija.
Isto kupuvam Objektivi Blicevi i druga Foto Oprema

Javete se ili pratete poraka so kratok opis na modelot kolku e koristen vo kakva sostojba e i sekako cena za nego

ODGOVARAM VEDNAS

ISPLATA VEDNAS

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам