1 / 3
YUMATU HD MINI
2.500 МКД
14.06.2022 14:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Perfekten satelitski resiver so odlicna slika vo visoka rezolucija i neverojatna cena.
Resiverite kako i celata oprema imaat garancija od 1 godina

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071364339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам