1 / 3
100% PRIRODNO MASLO
250 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 16:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NUDIME MASLO OD NAD 100 VIDOVI:
-maslo od crno seme
-maslo od aloe vera
-maslo od argan
-maslo od lemon
-maslo od orevi
-maslo od ricinus
-maslo od ruzmarin
-maslo od morkov
-maslo od propolis
-maslo od ginger
-maslo od kalinka.. i nad 100 drugi vidovi na prirodno maslo

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Prirodni AS Lekovi
Потврден огласувач
070789356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам