1 / 1
Канистри
550 МКД
Цената не е фиксна
25.06.2022 08:09

Охрид / Охрид

Канистрите се специални и оргинал за чување и транспорт на горива и масла со додаток за безбедно точење

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам